Wybierz język:

Logo Hotel Petropol Płock

Oferta Weselna

Oferta Weselna

 

Pragniemy szczególnie gorąco zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług w organizacji uroczystości weselnych.

Ślub i wesele to jedyny taki dzień w życiu, gdy marzenia o wspólnym życiu na dobre i na złe stają się rzeczywistością. Warto więc zadbać, aby ten wyjątkowy dzień na zawsze mile pozostał w pamięci Młodej Pary.


Planujesz wesele? Hotel Petropol to idealne miejsce na zorganizowanie ślubu Twoich marzeń.

Ślub to magiczna i wyjątkowa chwila dla każdego z nas. Pragniemy pomóc w organizacji tego wyjątkowego dnia. Możemy sprostać nawet najbardziej niecodziennym pomysłom. Nowoczesne wnętrze, wyśmienita kuchnia, niepowtarzalny klimat i doskonała organizacja sprawią, że najważniejszy moment życia będzie jedyny w swoim rodzaju.


Sprawimy, że będziesz "Gościem" na własnym weselu.

Ponadto aby osłodzić Państwu pierwszy dzień wspólnego życia, gwarantujemy Parze Młodej w prezencie ślubnym Apartament dla nowożeńców, a dla Państwa Gości przygotowaliśmy pakiet promocyjny na pobyt w naszych komfortowych pokojach.

Możemy zorganizować wesele w formie bankietu, balu, cocktailu, uroczystej kolacji lub nieformalnego przyjęcia. 
Dla Państwa wygody przygotowaliśmy kilka przykładowych propozycji. Na życzenie Państwa możemy je dowolnie modyfikować.wyśmienitą kuchnią oraz odrobiną elegancji.


oferta weselna 2020.pdf


Oferty specjalne

Oferta Weselna
Oferta Weselna
Komunie
Przyjęcie komunijne

Nasz serwis używa plików cookie. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Do czego są wykorzystywane?