Wybierz język:

Logo Hotel Petropol Płock

Obsługa eventowa

Organizujemy przyjęcia oraz bankiety, które zapadają w pamięć i dają satysfakcję wszystkim Gościom. Doskonale wyposażona sala weselna w naszym płockim hotelu stwarza atmosferę do zabawy dla wielu osób i zawsze jest odpowiednio udekorowana. Zapraszamy wszystkie Pary Młode, pragnące zapamiętać do końca życia jeden ze swoich najważniejszych dni, rodziny chcące świętować imieniny, komunię dziecka czy jubileusz, jak również Klientów biznesowych, organizujących wystawne przyjęcie. Nasza sala bankietowa jest miejscem, w którym gra najlepsza muzyka, czuć aromat wspaniałych dań prosto z hotelowej restauracji, a zabawa zdaje się nie mieć końca.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów, takich jak termin czy rodzaj wydarzenia. Pracownicy Hotelu Petropol zadbają nawet o najmniejsze szczegóły!

Przyjęcia weselne

Gorąco zapraszamy wszystkich z Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług organizowania przyjęć weselnych w eleganckiej i doskonale wyposażonej sali.

Zadbamy o każdy szczegół, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dzień ślubu i wesela. Zrobimy wszystko, aby początek wspólnej drogi kochających się osób był efektowny oraz dał satysfakcję – zarówno Parze Młodej, jak i Gościom.

Więcej szczegółów

 

Bankiety, eventy, imprezy rodzinne i firmowe

Pragniesz zorganizować wystawny bankiet, uroczystość rodzinną na najwyższym poziomie albo chcesz wyprawić komunię swojemu dziecku? Zapraszamy do wspaniałej sali bankietowej w naszym płockim hotelu, która będzie doskonałą alternatywą dla mieszkania.

Zadbamy o wszystkie elementy wydarzenia, stworzymy wyjątkową atmosferę, a jedyne czego oczekujemy to doskonały humor oraz doborowe towarzystwo!

Więcej szczegółów

 
 

Nasz serwis używa plików cookie. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Do czego są wykorzystywane?