Wybierz język:

Logo Hotel Petropol Płock

Hotel

Restauracja Hotelu Petropol w Płocku Apartamenty w Hotelu Petropol, Płock Hol recepcji Hotelu Petropol, Płock Hotel Petropol w Płocku
Hotel Petropol
po kompleksowej modernizacji zyskał nowy wygląd i standard, usytuowany jest w ścisłym centrum Płocka w miejscu o bogatej tradycji hotelarskiej.


Ze względu na swoją lokalizację, nasz obiekt to idealne rozwiązanie zarówno dla Gości indywidualnych jak i biznesowych.

Zaledwie kilka minut dzieli hotel od dworca kolejowego i autobusowego. Główne atrakcje Płocka, takie jak Stare Miasto, Katedra, Kościół Farny, Teatr Dramatyczny oraz centrum handlowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Dzięki temu dogodnemu położeniu jest to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, firmowych oraz odpoczynku w podróży.

Do dyspozycji gości oddajemy 82 nowoczesne klimatyzowane pokoje, w tym zarówno pokoje jednoosobowedwuosobowe oraz przestronne, komfortowe apartamenty wyposażone m.in. w minibar i sejf.

W ofercie Hotelu  Petropol znajdują się również wyposażone w nowoczesny sprzęt, 2 sale konferencyjne, przygotowane z myślą o szkoleniach, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

W naszym Hotelu znajduje się Restauracja Petropol serwująca bogate i wykwintne menu oraz wyśmienite śniadania w formie bufetu.
 
Hol recepcyjny Hotelu Petropol Hol recepcyjny Hotelu Petropol Hotel Petropol nocą Hol recepcyjny Hotelu Petropol Hol recepcyjny Hotelu Petropol

Nasz serwis używa plików cookie. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Do czego są wykorzystywane?