Wybierz język:

Logo Hotel Petropol Płock

Konferencje

Hotel Petropol z Płocka to nie tylko komfortowe noclegi i restauracja z pysznymi potrawami, ale również kompleksowa organizacja konferencji, szkoleń, seminariów oraz zróżnicowanych spotkań biznesowych.

Wynajmujemy dwie sale konferencyjne o doskonałym wyposażeniu, które spełnią oczekiwania osób chcących zorganizować wydarzenie dla wielu osób, jak również poszukujących kameralnego pomieszczenia dla kilkudziesięciu uczestników.

Sala konferencyjna A jest w stanie pomieścić nawet 120 osób, a sala konferencyjna B – 30. Jest to uzależnione od konfiguracji mebli – układ dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Organizując wydarzenie biznesowe w naszym płockim hotelu, możecie Państwo liczyć na odpowiednie wyposażenie wliczone w cenę:

  • ekran,
  • rzutnik multimedialny,
  • flipchart,
  • nagłośnienie,
  • zestaw konferencyjny dla osoby prowadzącej,
  • bezprzewodowy internet.

Zapewniamy Gościom możliwość skorzystania z rozbudowanej i komfortowej bazy noclegowej, na którą składają się 83 pokoje oraz apartamenty z wieloma udogodnieniami. Każdy uczestnik może korzystać z darmowego łącza internetowego Wi-Fi.

Hotel Petropol to również pełna obsługa sal konferencyjnych, na którą składają się serwisy kawowe, lunche w restauracji, a także bankiety w odpowiednio przygotowanej sali. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Nasz serwis używa plików cookie. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Do czego są wykorzystywane?